SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AK Parti Sözcüsü Çelik’ten Kılıçdaroğlu’na Asgari Ücret Yanıtı

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 1 Ocak 2019’dan itibaren CHP’li belediyelerde asgari ücretin net 2 bin 200 lira olacağını duyuran Kılıçdaroğlu’na yanıt vererek, Onun vaat olarak koyduğu şeyi biz zaten veriyoruz. dedi..

Bu haber 12/12/2018 - 07:55 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantının ardından açıklama yapan Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 1 Ocak 2019’dan itibaren CHP‘li belediyelerde asgari ücretin net 2200 lira olacağını duyuran Kılıçdaroğlu‘na verdiği yanıtta, “Bizim AK Partili olan belediyelerde ne şekilde olduğunu araştırdık. Kamu işçilerin bu imkanları sayın Kılıçdaroğlu’nun vadettiğinin çok ötesinde. Dolayısıyla onun vaat olarak koyduğu şeyi biz zaten veriyoruz.” dedi.

KILIÇDAROĞLU’NA YANIT VERDİ

AK Parti MKYK, Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP’li belediyelerde asgari ücretin net 2200 lira olacağını duyuran Kılıçdaroğlu’na yanıt verdi.

ÇELİK: BİZ ZATEN VERİYORUZ

Çelik açıklamasında, “Kendisinin ürettiği kaynaktan bunu söylemiyor. Merkezi bütçeden aktaracak. Belediyelerde çalışan taşeron işçilerin kadroya geçerken en büyük sorunun ve direncinin yaşandığı yerler CHP’li belediyelerdir. Bizim AK Partili olan belediyelerde ne şekilde olduğunu araştırdık. Kamu işçilerin bu imkanları sayın Kılıçdaroğlu’nun vadettiğinin çok ötesinde. Dolayısıyla onun vaat olarak koyduğu şeyi biz zaten veriyoruz.” yanıtını verdi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Erdoğan-Bahçeli Görüşmesi İçin Tarih VerdiAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Erdoğan-Bahçeli Görüşmesi İçin Tarih Verdi

Ömer Çelik,Cumhuriyet Halk Partisi,Kemal Kılıçdaroğlu

Kaynak: HABERLER.COM

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com