SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AK Parti’den Brunson açıklaması !

Bu haber 13/10/2018 - 03:52 'de eklendi ve 265 kez görüntülendi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Brunson davası hakkına, “Yargısal akış tamamlandı ve tahliye edildi. Karşı taraf da bunu temyize götüreceğini söyledi. Dayatmalara Türkiye teslim olmamıştır. Dayatmalar karşısında serbest kaldı eleştirisi temelsiz” dedi.

 

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik

 

 

GazeteVatan

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Brunson açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik Adana’da ittifak ve rahip Brunson davası hakkında açıklamalar yaptı.

 

ABD’li rahip Brunson’ın serbest bırakılmasıyla ilgili konuşan Çelik, “Yargısal akış tamamlandı ve tahliye edildi. Karşı taraf da bunu temyize götüreceğini söyledi. Türkiye dayatmalara teslim olmamıştır. Dayatmalar karşısında serbest kaldı eleştirisi temelsiz. ABD hukuka uymayan tavır sergiledi, Türkiye taviz vermedi” dedi.

 

Çelik, “İttifakla ilgili çalışmalar devam ediyor. Kendi doğal akışı içinde konu devam ediyor, bir aksama söz konusu değil” diye konuştu.

 

Kayıp Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı soruşturmasında olayın açığa çıkması için çalışmaların devam ettiğini belirten Çelik, konuyu sonuna kadar takip edeceklerini kaydetti.

 

KAYIP SUUDİ ARABİSTANLI GAZETECİ CEMAL KAŞIKÇI

 

Cemal Kaşıkçı konusuna da değinen Çelik, “Şundan herkes emin olsun. Çok yüksek bir ilgiyle, dinamizmle bu çalışmalar yürütülüyor. Eninde sonunda bu eylem nasıl olmuştur, bu şahıs nasıl kaybolmuştur? Saygın bir gazeteci nasıl ortadan kaldırılabilir? Nasıl bir eylem gerçekleştirmiştir? Ortaya çıkacaktır. Kimsenin kuşkusu olmasın. Bu meseleyi sonuna kadar takip edeceğiz ve ortaya çıkaracağız.” dedi.

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com