SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ankara İçin İsmi Geçen Mansur Yavaş, Ortak Adaylığa Sıcak Bakmıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam, adı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen Mansur Yavaş ile görüştü. Görüşmede Yavaş, ortak adaylığa sıcak bakmadığını belirtti..

Bu haber 11/12/2018 - 03:15 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu‘nun dün akşam, adı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen Mansur Yavaş ile görüştüğü ancak bu görüşmeden Yavaş’ın adaylığına ilişkin bir karar alınmadığı öğrenildi.

KILIÇDAROĞLU İLE YAVAŞ BİR ARAYA GELDİ

Edinilen bilgiye göre, dün 2019 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe görüşmelerine katılan Kılıçdaroğlu, akşam saatlerinde parti genel merkezine geçti. Kemal Kılıçdaroğlu genel merkezde, daha önce kendisinden randevu talep eden Mansur Yavaş ile bir görüşme yaptı. Bu görüşmeden Yavaş’ın adaylığına ilişkin bir karar alınmadığı ifade edilirken Kılıçdaroğlu, Yavaş’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

ORTAK ADAYLIĞA SICAK BAKMIYOR

Görüşmede Kılıçdaroğlu’nun Yavaş’a İYİ Parti‘den adaylığı konusunu sorduğu ancak Yavaş’ın, ortak aday olmak istediği için buna sıcak bakmadığını belirttiği öğrenildi. Parti kaynakları, CHP’deki adaylık yarışının bundan sonra Genel Başkan Başdanışmanı ve eski Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım ile Ankara Kulübü Derneği Başkanı Metin Özaslan arasında geçeceğini kaydediyor.

GÖRÜŞME 1,5 SAAT SÜRDÜ

Cengiz Topel Yıldırım, Kılıçdaroğlu’nun bilgisi dahilinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile geçen hafta 1,5 saat süren bir görüşme yapmıştı.

Ankara,Cumhuriyet Halk Partisi,Mansur Yavaş,Kemal Kılıçdaroğlu

Kaynak: HABERLER.COM

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com