SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Batarya Değişimi Yapanlara Para Ödeyecek!

Dünya devi Apple, bildiğiniz üzere telefonlarını yavaştıklarını açıklamışlardı. Oldukça tepki alan Apple, bundan böyle batarya değişimi yapan kullanıcılara para ödeyecek! İşte, tüm merak edilenler haberimizde…

Bu haber 26/05/2018 - 12:00 'de eklendi ve 70 kez görüntülendi.

Apple  gündemi adeta çalkalayan iPhone yavaşlatma  haberlerinden sonra modellerin bataryalarını kampanyalı bir fiyattan değişeceğini açıklamıştı. Dünya devi şirket bu sefer ki açıklamasında ise kampanya öncesinde değiştirilen bataryalar için geri ödeme yapılacağını belirtti. iPhone batarya değişimi hakkında tüm merak edilenler yazımızda…

iPhone Batarya Değişimi Yapanlara Apple 190 TL Ödeyecek!

Büyük bir skandala sebep olan Apple iPhone telefonlarını yavaşlatıyor iddiasını dünya devi şirkette kabul etmişti. Dünya devi Apple, yapmış olduğu açıklamada bunun batarya nedeniyle meydana geldiğini ve cihazlarında yavaşlama olan kullanıcılarına uygun fiyat ile değişim yapılacağını belirtmişti. Bu açıklamanın yapılmasının hemen ardından garanti dışı batarya değişimi 319 TL iken 129 TL oldu.

Apple Batarya Değişimi Yapanlara Para Ödeyecek!

Gelen yeni bu açıklamayla beraber Apple,  1 Ocak 2017 ile 28 Aralık 2017 tarihleri arasında garanti kapsamı dışında iPhone 6 veya sonraki modeller için batarya değişimi için ödeme yapan kullanıcılara 190 TL geri ödeme yapacağını açıkladı. Apple yetkili servislerinde yapılacak olan bu işlemler için 190 TL’lik ödeme elektronik para transferi yapılacak ve bu işlem için yapılan para kredi kartına geri iade edilecek.

Apple Batarya Değişimi Yapanlara Para Ödeyecek!

Bu ödemeyi almak isteyen kullanıcılara Apple,  23 Mayıs 2018 tarihi ile 27 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapmaları gereken bir e-posta gönderecek. Bu tarihler arasında herhangi bir posta size gelmemiş ise yıl sonunda kadar Apple ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Eğer ki sizde bataryadan kaynaklı bir yavaşlama olduğunu düşünüyorsanız cihazında 2018 yılı sona ermeden indirimden faydalanarak batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com