SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başbakan Yıldırım’dan flaş açıklama: Ermenistan Hasmane tutumundan vazgeçiyorsa…

Bu haber 11/05/2018 - 04:08 'de eklendi ve 58 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım, cuma namazı çıkışı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinya’nın Türkiye’ye yönelik ilişki kurmaya hazırız açıklamaları konusunda Yıldırım, “Ermenistan yıllardır hasım olarak Türkiye’ye tavır takınıyor, tabi bunlardan vazgeçip yeni bir sayfa açıyorsa bunlarla ilgili detayları görüşüp ona göre karşılık veririz, biz onlarla husumet içerisinde değiliz. Arzu da etmeyiz” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım cuma namazı çıkışı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı;

“HASMANE TUTUMLARINDAN VAZGEÇERLERSE BİZ DE ONA GÖRE KARŞILIK VERİRİZ”

“Ermenistan yıllardır hasım olarak Türkiye’ye tavır takınıyor, tabi bunlardan vazgeçip yeni bir sayfa açıyorsa bunlarla ilgili detayları görüp ona göre karşılık veririz, biz onlarla husumet içerisinde değiliz. Arzu da etmeyiz. Dostlukları artırırız. O bakımdan böyle bir yaklaşım varsa onu tabiatıyla ülkemizin menfaatleri açısından değerlendiririz”

“YENİ DÜZENLEMEYİ MECLİSİMİZ KABUL ETTİ”

Emeklililerimize ikramiyeler, cezaların yeniden yapılandırılması, imar barışı, öğrenci affı gibi çok geniş kitleleri ilgilendiren, vatandaşla devlet arasındaki yıllardan beri devam eden sorunları çözen kapsamlı bir düzenlemeyi Meclisimiz kabul etti, Cumhurbaşkanı da imzalayınca yürürlüğe girecek. Bunun dışında öyle bir kapsamlı bir düzenleme çalışması yok.”

Başbakan Binali Yıldırım, Cumanın ve de yaklaşan Ramazanın milletimize hayırlı olmasını diliyorum, diyerek sözlerini sonlardırdı. (Sabah)

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com