SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beşiktaş’ta Oturan Gülden Dudarık ‘ın Evi Beton Altında Kaldı

Oyuncu Gülen Dudarık’ın Beşiktaş’ta yer alan evinin yan tarafında yapılan inşaat sırasında yıkılarak yaş beton döküldü.

Bu haber 25/07/2018 - 09:48 'de eklendi ve 54 kez görüntülendi.

Beşiktaş’ta oturan Gülden Dudarık ‘ın evi beton altında kaldı. Türkali Mahallesinde yaşanan olay sonucunda, Dudarık’ın oturduğu evin yanında bulunan inşaat çalışması sırasında dökülen beton nedeniyle genç oyuncunun evinin duvarı çöktü. Odanın içi full beton olurken, eşyalar kullanılamaz  bir duruma geldi.  O sırada odada bulunan kardeşi Mehmet Dudarık duvarın altında kalmaktan kılpayı ile kurtuldu. Dudarık durumun yaşanmasının hemen ardından polis ve belediye  ekiplerine bildirdi.

“KARDEŞİM SANİYELER İLE DUVARIN ALTINDA KALMAKTAN KURTULDU”

Gülden Dudarık gerekli önlemlerin alınmaması nedeniyle böyle bir olayın meydana geldiğini dile getirerek, şunları ifade etti:

” Yan tarafta bir inşaat var ve bu konuda hiç bir önlem alınmıyor. Duvara çimento boşaltırken  önlem almamaları nedeniyle duvar daha fazla taşıyamıyor ve olduğu gibi odanın içerisine çöküyor.  O sırada kardeşim tam bilgisayar başından kalkıp odadan çıkacağı sırada duvarda çökme meydana geliyor. Kılpayı le kurtuluyor.”

Beşiktaş'ta Oturan Oyuncunun Evi Beton Altında Kaldı

Beşiktaş’ta oturan Gülden Dudarık ‘ın evi beton altında kaldı.

Zabıta geldi, ‘yarın imardan  mühendisler buraya gelerek rapor tutulacak.’ ‘Sakın kimseye açmayın kapıyı’ dediler. O zamandan bu güne kadar inceleme için belediyeden herhangi bir yetkili gelmedi. Maddi ve manevi çok fazla. Sorumlu olan kişiler hiç bir şekilde bize yardımcı olmayı düşünmüyorlar.  İnşaat sahibi  biz gerekeni yaparız, hallederiz gibi kelimeler kullanıyor fakat hepsi sözde.”

“EŞYALARIM HURDA OLDU”

Bugüne kadar hep oyalandım ve iyi niyetle yaklaşıyorum. Sürekli bana eşyaları onarırız, ikinci elini alırız diyip delileri ortadan kaldırma peşindeler.  Eşyalarımız şu  enkaz halinde hurda durumuna geldi. Bunların tamirinin yapılması çok zor. Masraflarımızı  tamamen karşılamak istemiyorlar. Durduk yere hiç bir şey yokken evim başıma yıkılıyor. Sadece belediye başkan yardımcısı Leyla hanım bana geçmiş olsun ifadesini kullandı. Hasarlar karşılanana kadar inşaatın yapımının durması gerekiyor.

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com