SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Chloe Ortaç Miami’de kaza geçirdi!

Bu haber 16/10/2018 - 05:13 'de eklendi ve 70 kez görüntülendi.

Serdar Ortaç’ın İrlandalı eşi Chloe Loughnan Miami’de trafik kazası geçirdi! Serdar Ortaç eşi Chloe hakkındaki son durumu bir televizyon programına açıkladı. İşte Chloe’nin son durumu…

 

Chloe Ortaç

 

SABAH

Chloe Ortaç kaza geçirdi!

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Ortaç iş için gittiği Miami’de kaza geçirdi!. Serdar Ortaç eşinin geçirdiği kaza hakkında bir magazin programına telefonla katılarak şu sözleri kullandı: ”Ben haberi dün gece aldım. Motorun arkasında oturuyormuş. Arkadaşı bir burun kırığı ile atlattı ama Chloe Ortaç‘ın sol kolunda kırık, sağ kolunda çatlaklar var. Dizinde de ezilmeler oluşmuş. Annesi yanında ben de ayın 21’inde gideceğim.”

 

KAZA NASIL OLDU?

 

Serdar Ortaç, bir arkadaşıyla birlikte Miami‘de motosikletle kaza yapan eşi Chloe Ortaç’ın trafik kazası geçirdiğini ve sol kolunun kırık olduğunu belirtti.

 

20 GÜN YÜRÜYEMEYECEK!

 

Serdar Ortaç kaza geçiren eşiyle ilgili: “20 gün hastanede yatacak, onun yanında olamıyorum konserlerimi iptal edemediğimden dolayı ama içim rahat yanında onunla ilgilenenler var, annesi ve menajeri yanında benim asistanımda bugün ABD’ye uçacak”

 

“Ben de konserlerim bittikten sonra onu almaya gideceğim ve İstanbul’a getireceğim”

 

Chloe yine 2016 yılında iş için gittiği Miami’de bir kaza geçirmişti. Kaldırımda yürürken dengesi kaybedip yere düşen Chloe’nin yüzünde çizikler oluşmuş, iş göremez raporu almıştı..

 

İşte Serdar Ortaç’ın eşi Chloe’nin kazadan sonraki hali…

 

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com