SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CUMHUR İTTİFAKINDA SON DAKİKA GELİŞMESİ!

Bu haber 03/05/2018 - 05:02 'de eklendi ve 87 kez görüntülendi.

Cumhur ittifakında son dakika gelişmesi… AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Büyük Birlik Partisi’nin 24 Haziran seçimlerine AK Parti listesinden gireceğini açıkladı. Böylece BBP‘nin Cumhur İttifakı’nda yer alacağı da kesinleşmiş oldu.

BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç ile AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya gelen AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Büyük Birlik Partisi’nin 24 Haziran seçimlerine AK Parti listelerinden gireceği açıkladı.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ile birlikte kameraların karşısına geçen BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç ise konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Seçime AK Parti listesinden gireceğiz” dedi.

“SEÇİME AK PARTİ LİSTELERİNDEN GİRECEĞİZ”

Üzeyir Tunç açıklamasına şöyle devam etti:

Kurullarımız AK Parti listelerinden seçime girme kararı verdi. Biz de bu kararı AK Parti’ye ilettik. Uygun karşıladılar, seçime AK Parti listelerinden gireceğiz.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ise açıklamasında, “Cumhur İttifakı bu miletin ta kendisidir. Bu ittifakın lideri de milletin adamı milletin adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘dır” dedi.

 

“BU İTTİFAKIN LİDERİ MİLLETİN ADAYI ERDOĞAN’DIR”

Mahir Ünal açıklamasında şunları kaydetti:

Dün itibarıyla basına yansıyan ittifak söylentilerinin bugün başlamadan krizlere boğulduğunu gördük. Bir ittifakın gerçek anlamda mutabakat olabilmesi için toplumsal ve siyasal desteği olması gerekir. Milletin gözü önünde cereyan etmeyen ittifaklar ancak bir pazarlık ve masa başı tezgah olarak değerlendirilir. Kişisel hesaplarını görme peşinde olan sözde siyasetçilerin yaptıkları pazarlıkları siyasi ahlakın bir parçası olarak görmüyoruz. Cumhur İttifakı bu miletin ta kendisidir. Bu ittifakın lideri de milletin adamı milletin adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘dır.

“BU KONUDA BAHÇELİ’NİN HASSASİYETİNE KATILIYORUZ”

AK Parti Sözcüsü Ünal, Bahçeli’nin bugün yaptığı 100 bin imzayla cumhurbaşkanı adaylığında FETÖ uyarısı hakkında “Bu konuda Sayın Bahçeli’nin hassasiyetine katılıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak SABAH

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com