SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İhsan Şenocak’tan Yeni Açıklamalar

Kadınlara yapmış olduğu kötü sözler ve sözlü saldırılar nedeniyle Diyanet’en kovulan İlahiyatçı İhsan Şenocak, yine kadınları hedef alarak çok ağır sözlere imza attı!

Bu haber 21/05/2018 - 05:01 'de eklendi ve 95 kez görüntülendi.

Daha önceden  İhsan Şenocak, kadınların dar pantolun giyerek, kaşlarını çizdirerek üniversiteye adım atmalarının günah olduğunu ve bu kadınların cehennemlik olduğunu dile getirmişti. Bu sözler ardından özellikle de kadınlardan tepki alan  Şenocak’a, Cumhurbaşkanı Erdoğan da üstü kapalı bir şekilde ağır cevap vermişti. İhsan Şenocak sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımda ise, ”“İslamın Kızı! Umudumuz sensin, cafelerde gece yarılarına kadar erkeklerle muhabbet eden, senli benli ilişkilerde bulunan, felsefe yapan, para ve pul kazanarak ailesini dağıtan değil tam tersi Fatih’e, Baki’ye, Sinan’a ninni söyleyen, evinde YAVUZ yetiştiren anaları örnek al” ifadelerine yer verdi.

İhsan Şenocak

İhsan Şenocak’ın Sözleri Yine Tepki Çekti!

Kamuoyu olmak üzere özellikle de kadınlardan büyük bir tepki alan İhsan Şenocak’a bir tepki ise  Din Felsefesi üzerine yapmış  olduğu çalışmalarla bilinen Caner Taslaman’dan geldi. Caner Taslaman Şenocak’ın bu sözlerine şu şekilde karşılık verdi:

”Kendi sapkın, kadın-sanat-bilim-özgürlükler  düşmanı olan ve saçma uyduruk dininin şekil vereceği kızları İslamın kızı’ diye nitelendiren şu insana halen inana var mı? Sen bu zihniyetle devam edersen ‘Hurafelerin kızı’  ancak olursun. Aziz İslam’ı,  bu tür bilgisiz, sapkın ve cahil kafalardan öğrenenlere acıyorum.”

Ayrıca Caner Tasman İhsan Şenocak’ın yapmış olduğu açıklamaya birde bu şekilde cevap verdi;

”Özeti Ey kızlar 1-Evinizde oturun 2-Erkeklerle asla konuşmayın 3-Felsefe gibi aklınızın basmadığı işlerle uğraşmayın  4-İş hayatında yer almayın 5-Ninni söylemek gibi işlerle uğraşın.”

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com