SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Beyonce’nin Sahne Aldığı Yılın Düğünü Devam Ediyor

Hindistan’ın en zengini Mukesh Ambani’nin 27 yaşındaki kızı Isha Ambani ile milyarder Ajay Piramal’ın 33 yaşındaki oğlu Anand Piramal’in düğünü devam ediyor. 5 gün boyunca sürecek düğüne birçok yıldız katılırken pop şarkıcısı Beyonce düğünde sahne aldı..

Bu haber 11/12/2018 - 09:35 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.

Hindistan‘ın en zengini Mukesh Ambani’nin 27 yaşındaki kızı Isha Ambani ile milyarder Ajay Piramal’ın 33 yaşındaki oğlu Anand Piramal’in 8 Aralık‘ta başlayan düğünü devam ediyor. Çarşamba gecesi sona erecek düğüne yüzlerce film yıldızı katılırken düğünde ABD‘li pop şarkıcısı Beyonce sahne aldı. Eski ABD Dışişleri Bakanı Hillary Clinton‘ın da katıldığı düğüne davetlilerin 100 uçakla taşındığı belirtiliyor.

BOLLYWOOD YILDIZLARI DA DÜĞÜNDEYDİ

Davetliler arasında Amerikan medya kuruluşu Huffington Post’un sahibi Arianna Huffington, dünyanın en zengin iş adamlarından Lakshmi Mittal ve ünlü kriketçi Sachin Tendulkar da vardı. Düğüne ünlü Bollywood yıldızlarından Aamir Khan, Shahid Kapoor ve Arjun Kapoor katılırken Bollywood’un Kralı olarak bilinen usa oyuncu Shah Rukh Khan da onur konuğu olarak katıldı.

GELİN DAVETLİLERE ELLERİYLE SERVİS YAPTI

Düğünün sahibi Mukesh Ambani ve eşi Nita, kızları Isha yaklaşık 5 bin 200 davetliye elleriyle yemek servisi yaptı. Gelin Isha’nın düğününe davet edilen evsizlere şahsen yemek servisi yapması da dikkat çekti.

Dünyanın konuştuğu düğünden kareler;

Kaynak: HABERLER.COM

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com