SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erdoğan ve Bahçeli Görüşmesi Sona Erdi!

Bu haber 18/04/2018 - 02:50 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

Erdoğan ve Bahçeli Görüşmesi Sona Erdi: MHP lideri Devlet Bahçeli‘nin dün grup toplantısında “erken seçim” çıkışından sonra bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldi. Kritik görüşme yaklaşık yarım saat sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan 15:30’da basın açıklaması yapacak.

MHP lideri Devlet Bahçeli‘nin dün grup toplantısında yaptığı erken seçim çağrısının ardından bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir araya geldi. Erdoğan ve Bahçeli arasındaki görüşme yaklaşık yarım saat sürdü. Son olarak iki lider 18 Şubat tarihinde yine Külliye’de bir araya gelmişti.

BAHÇELİ’NİN AÇIKLAMALARINA AK PARTİ’DEN YANIT GELDİ

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal erken seçim tartışmalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Ünal, “Bahçeli’nin açıklamaları sonrası erken seçim görüşmesi olarak yorumlandı. Bugün de Sayın Cumhurbaşkanımız ile Bahçeli görüşecek. Bu bir teklif mahiyetinde. Danışıklı bir dövüş söz konusu değil. Değerlendirmeler sonucunda gerekli ya da gerekli görülmez. AK Parti her zaman seçimlerin zamanında yapılması konusunda hassas olmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımız ile Devlet Bahçeli’nin görüşmesini görmek gerekir.

BİZİM BİR DEĞERLENDİRME YAPMAMIZ DOĞRU OLMAZ

Bizim bir değerlendirme yapmamız doğru olmaz. İki parti görüşme sonrası yetkili organlarıyla bunu değerlendirecektir. Bahçeli’nin teklifini değerlendirmeyeceğimiz anlamına da gelmez. Liderlerden sonra parti organları da görüşecek. Cumhurbaşkanımız yarın milletvekilleriyle görüşecek. Ortada alınan bir karar yok. İktidar partisiyiz ince eleyip sık dokumalıyız.” dedi.

“DEĞERLENDİRME YAPMAM DOĞRU OLMAZ”

MHP‘nin teklifi reddedilirse ne olur sorusuna yanıt veren Ünal, “Parti sözcüsü olarak bu konuda bir değerlendirme yapmam doğru olmaz.” diye konuştu. 28’inde İzmir, 6 Mayıs İstanbul kongremiz var diyen Ünal, “Bütün kongreler bitince büyük kongremizi yapacağız. Bayramdan sonra büyük kongremizi gerçekleştireceğiz. Eylül demiştik daha önce, Temmuz da olabilir, Ağustos da olabilir. Net bir karar yok.” dedi.

Kaynak SABAH

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com