SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erkenci Kuş 3. son bölüm izle! – Erkenci Kuş 4. yeni bölüm fragmanı yayınlanacak mı?

Bu haber 12/07/2018 - 12:09 'de eklendi ve 405 kez görüntülendi.

Erkenci Kuş’da olaylar bitmiyor. Sanem kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulurken bu durum eğlenceli sahnelere de neden oldu. Bu arada Sanem’in Can’ı kıskandığı iyice ortaya çıkmıştır. Peki bu durum hangi gelişmelere sebep oldu? 4. yeni bölüm fragmanı yayınlanacak mı? Erkenci Kuş 3. son bölüm izleme linkini ve diğer detayları haberin içinde bulabilirsiniz.

Erkenci Kuş ekranlara geldiği günden beri seyircinin ilgi odağı oldu. 3. son bölümüyle dün akşam ekranlara olan dizide başrolleri son dönemin gözde oyuncularından Demet Özdemir ve Can Yaman paylaşıyor. Peki bu hafta 3. son bölümde neler yaşandı? Sanem’in kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulması nelere sebep oldu? Yeni bölüm fragmanında Can’ı gizliden gizliye kıskanmaya başlayan ve Arzu’yu Can’dan uzak tutmaya çalıştığı görülen Sanem neler yapacak? Peki Can buna nasıl tepki verecek? Dizinin 4. yeni bölüm fragmanı yayınlanacak mı? Aşağıda yer alan linke tıklayarak yeni bölümü izleyebilirsiniz. İşte Erkenci Kuş 3. son bölüm ve ayrıntıları…

ERKENCİ KUŞ 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Merakla beklenen Erkenci Kuş 4. bölüm yeni fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanınca aşağıdaki linkten de izleyebilirsiniz.

ERKENCİ KUŞ 4. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Erkenci Kuş 3. son bölümü ise aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Erkenci Kuş 3. son bölümde heyecanlı sahneler yaşandı. Canların evindeki partide havuza düşen Sanem, kıyafetlerini kurutucudan alıp giyene kadar akla karayı seçer. Diğer yandan, ünlü manken Arzu Taş, büyük bir markanın yüzü olmuştur. Onunla çalışan ajans, kallavi bir müşteriye de kavuşacaktır. Arzu, Fikr-i Harika ile çalışmayı tercih eder ama Aylin’in tehditini elbette hesaba katmamıştır. Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulur. Can’la yalnız kalan Sanem, kendini bile şaşırtacak şeyler yaşayacaktır. Erkenci Kuş 4. yeni bölüm fragmanının dizinin sonunda yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil ancak yayıncı kanalı yayınlar yayınlamaz haberimizin içeriğinde olacak.

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Can’ın evine izinsiz giren Sanem, fotoğrafik hafızasını kullanarak o an için kurtulmayı başarır, ancak başını hiç düşünmediği bir başka belaya sokmuştur, üstelik bu defa kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Üstelik mahalleye döndüğünde Aysun ve Mevkıbe’yi birbirine girmiş bulur ve elbette buna da farkında olmadan kendisi neden olmuştur. Can, büyük bir havayolu şirketinden iş bağlamak üzeredir, Aylin ise bunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Sanem istemeden bu olayın merkezinde bulur kendini.

KAYNAK İHA

 

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com