SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook’un Binası Bomba Tehdidi Nedeniyle Tahliye Edildi

Facebook’un Menlo Park kampüsündeki 3 katlı binası bomba tehdidi nedeniyle boşaltıldı. Bomba imha ekiplerinin olay yerindeki incelemeleri devam ediyor..

Bu haber 12/12/2018 - 07:50 'de eklendi ve 16 kez görüntülendi.

Facebook‘un ABD‘nin California eyaletinde bulunan ana kampüsündeki en az bir binasının bomba tehdidi nedeniyle boşaltıldığı açıklandı. Hem polis memurları, hem de şirketin sözcüsü herkesin güvende olduğunu kaydetti.

İSİMSİZ BOMBA İHBARI YEREL POLİSİ HAREKETE GEÇİRDİ

Menlo Park Polis Merkezi’nden yapılan açıklamada, New York Polis Departmanı‘nın Facebook’un Menlo Park kampüsüne yönelik isimsiz bir bomba ihbarı alması üzerine, yerel polisi yerel saatle 16.30’da harekete geçirdikleri bildirildi.

3 KATLI BİNA TAHLİYE EDİLDİ

Menlo Park Polis Merkezi, kampüsteki bir binanın tahliye edildiğini ve bomba imha ekiplerinin olay yerinde incelemeler yürüttüğünü açıkladı. Polis Merkezi Sözcüsü Nicole Acker, şirketin genel merkezi olmayan 3 katlı bir binanın tahliye edildiğini duyurdu.

OLAY YERİNDE İNCELEMELER DEVAM EDİYOR

Ancak Reuters‘a e-posta yoluyla açıklama yapan bir şirket sözcüsü, birden fazla binanın tahliye edildiğini söyledi. Bomba imha ekiplerinin eğitimli köpeklerle olay yerinde incelemeler yürütmeye devam ettikleri belirtiliyor.

BİNADA HERHANGİ ŞÜPHELİ BİR PAKET BULUNMADI

Hem polis memurları, hem de şirketin sözcüsü herkesin güvende olduğunu kaydetti. Nicole Acker, Reuters’a yaptığı açıklamada, binada şimdilik herhangi şüpheli bir pakedin bulunmadığını söyledi.

Polis,Facebook BBC

Kaynak: HABERLER.COM

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com