SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone SE 2 Modelinin Oldukça Merak Edilen Arka Kapağı Sızdırıldı!

Dünya devi Apple’nın son zamanlarda oldukça merak edilen modeli olan iPhone SE 2 hakkında gün geçtikçe taze bilgiler ulaşmaya devam ediyor. . İşte iPhone SE 2 arka panel sızıntısı!

Bu haber 30/05/2018 - 11:22 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

iPhone SE 2 Arkası Nasıl Olacak?

Dünya devi Apple’nin uzun zamandan beridir cihazlarında hep aynı tasarımı kullanması oldukça fazla eleştiriler alırken, iPhone 8 ailesi ve iPhone X ile değişimin geldiği belli olmuştu.   Apple, metal yekpare tasarımın yerine artık cihazlarında  cama yer verirken  iPhone X ile de  çerçevelerden artık arınacağının belirtisini vermişti.

iPhone SE 2 Modelinin Oldukça Merak Edilen Arka Kapağı Sızdırıldı!

Uzun zamandan beridir bir çok haberden duymuş olduğumuz iPhone SE 2 ise yepyeni sıfırdan yapılmış olan bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Ön tarafta son zamanlarda oldukça moda haline gelen çentikli ekran bulunacakken arka kısımda ise iPhone 8 modellerindeki yüzey kullanılacak. Zira son gelen görsel sızıntılar bu özellikleri kanıtlar nitelikte.

iPhone X ve iPhone 8 modellerinin sıfırdan tasarlanarak daha küçük bir modeli olduğunu belirtebileceğimiz  iPhone SE 2,  arka kısımında yer alan cam yüzeyi sayesinde oldukça şık ve çekici bir görünüm ile karşımıza çıkacak. Donanım tarafına göz gezdirdiğimiz zaman ise A10 Fusion işlemcisinden güç alacak olan modelde 2 GB RAM ve 32 ile 128 GB dahili depolama alanın olması bekleniyor.

Kamera kısmına gelecek olursak, bu modelde ön kısımda 12 Megapiksellik tek kamera yer alacakken ön kısımda ise 5 Megapiksellik kamera 7 Megapiksellik FaceTime  kameraya yükseltilecek. Kısa bir yorum yapmak gerekirse, Apple’nin son çıkardığı modellere göre biraz özellik bakımından düşük kaldığını söyleyebiliriz. Fakat orta sınıflı bir cihaz arayanlar için oldukça ideal olacak. Sızıntılar gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşacağız.

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com