SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İŞKUR KPSS şartsız okul öncesi öğretmeni alımı yapıyor! Başvuru ekranı ve şartları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), KPSS şartsız ve en az ön lisans mezunu olmak şartı ile farklı illerde okul öncesi öğretmeni alımı yapıyor. İlana başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, başvuru şartları ve ekranı haberimizde yer almaktadır.

Bu haber 13/12/2018 - 09:05 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.

İŞKUR tarafından yayımlanan okul öncesi öğretmenliği programı için farklı illerde alımlar yapılmaktadır. Söz konusu ilana başvuru yapmak isteyen adayların en az ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Peki hangi illerde alım yapılacak? İlanların başvuru şartları neler? Detaylar haberimizde…

 

HANGİ İLLERDE ALIM YAPILIYOR?

– Yalova

 

– İstanbul

– Aydın

– Trabzon

– Sakarya

– Amasya

– Osmaniye

– Adıyaman

– Çanakkale

– Zonguldak

– Afyonkarahisar

– Kocaeli

– Isparta

– Gaziantep

– İzmir

– Erzincan

– Denizli

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İŞKUR tarafından yayınlanan okul öncesi öğretmenliği programına başvuru yapacak adaylardan KPSS şartı aranmamaktadır. Adayların en az ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Her ilanın kendine özel başvuru şartları yer almaktadır. Bunların bazıları deneyim şartı ararken bazıları ise deneyim şartı aramamaktadır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu tarafından yapılan okul öncesi öğretmenliği alımlarına başvuru yapacak adaylar, BURAYA tıklayarak kendilerine uygun olan ilanın özel şartlarını görebilir ve başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Kaynak: HABER7.COM

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com
İlkay Gümüş
İlkay Gümüşilkay.gumus@1milyonhaber.com