SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KARŞIMIZDAKİLER BİZE GÖRE KENDİLERİNİ AYARLASINLAR!

Bu haber 24/04/2018 - 04:32 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 24 Haziran‘dan gerçekleşe seçimlere ilişkin yaptığı açıklamada, “5 Mayıs’ta meydanda kim olacak göreceğiz” dedi. Muhalefetin aday arayışıyla ilgili soruya cevap veren Erdoğan, “Böyle bir problemimiz, derdimiz yok” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “5 Mayıs’ta meydanda kimlerin olacağı ortaya çıkacak. Dolayısıyla çıkanları göreceğiz, yolumuza devam edeceğiz. Kim çıkacak da, kime göre bizim böyle bir derdimiz yok” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını cevapladı.

“NEDEN İYİ PARTİ SIRALARINDA OTURMUYORLAR?”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Senaryo var, bu hafta göreceğiz” sözlerinin sorulması üzerine, “Üç dört kişi orada vardı. 15’i oraya geldi ama hiçbiri de gidip oraya (İYİ Parti sıraları) oturmadı. Bu nasıl senaryo? Madem geçmişler İYİ Parti’ye, neden İYİ Parti sıralarında oturmuyorlar” dedi.

Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bazı AK PartiMHP milletvekillerinin transfer olacağına ilişkin iddiaları hakkında, “Siz değerlendirin” cevabını verdi.

“KARŞIMIZDAKİLER BİZE GÖRE KENDİLERİNİ AYARLASINLAR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle konuştu:

“5 Mayıs’ta meydanda kimlerin olacağı ortaya çıkacak. Dolayısıyla çıkanları göreceğiz, yolumuza devam edeceğiz. Kim çıkacak da, kime göre bizim böyle bir derdimiz yok. Biz her şeyimizi, senaryomuzu kendimiz belirleriz. Karşımızdakiler bize göre kendilerini ayarlasınlar.” (AA)

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com