SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kılıçdaroğlu’ndan Bomba Gibi Kurultay Açıklaması!

CHP’de genel merkez ile muhalifler arasında yaşanan gerilim iyice tırmanırken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu son dakika oldukça kritik açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde…

Bu haber 21/07/2018 - 02:03 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.

Kılıçdaroğlu’ndan bomba gibi kurultay açıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski bakanlardan Cahit Kayra’yı Kadıköy’deki  evine giderek ziyarette bulundu. Kılıçdaroğlu, ziyaretin hemen ardından basın mensuplarının meraklı sorularını cevaplamayı ihmal etmedi. Olağanüstü kurultay isteyenler yeterli sayıya ulaşacak mı? İmza tartışması var. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna, ” Allah aşkına Türkiye’nin gündemi ne?  Ülkemizin gündemine göz gezdirmemiz gerek. İnsanlar boş yere hapishanelerde yatıyor. Yargı eliyle yargısız infazlar gerçekleştiriliyor. Ekonomiyi söylemeye gerek yok çok kötü durumda” cevabını verdi.

‘BİRİLERİ KOLTUK DERDİNDE’

İnsanlar her zaman olduğu gibi geçim derdinde. Birileri ise koltuk sevdası ve derdi peşinde. Kabul edilecek bir durum değil. Türkiye’nin gündemine kilitlenmemiz lazım. Milletvekili hapiste. Hangi  gerekçelerle o hapislerde tutulduğunu bir çoğumuz çok iyi bilmekteyiz.  Enis Berberoğlu nasıl tutuklanıyor? Nasıl içeriye atılıyor? bu soruların cevabını hepimiz bilmekteyiz. Eren Erdem davası aynı durumda. Davası öne alınıyor, duruşması öne alınıyor ve sonunda tutuklanıyor. Yurt dışına kaçacağı ifade edildi. Fakat dokunulmazlığı kaldırıldığı takdirde 48 kez yurt dışına çıktı geri döndü. Peki, bu adam neden kaçsın?

Kılıçdaroğlu'ndan Bomba Gibi Kurultay Açıklaması!

Kılıçdaroğlu’ndan Bomba Gibi Kurultay Açıklaması!

Bütün bunlar Türkiye’nin gündeminde yer alırken biz nelerin peşindeyiz. Önümüzdeki günlerde bir toplantı gerçekleştireceğim.  Genel yayın yönetmenleri ile buluşacağım. Bu konuları belki orada biraz daha ayrıntılı düşünür ve konu hakkında fikirlerimi onlara güzel bir biçimde aktarırım. Artık Türkiye’nin asıl gündemine odaklanmalıyız böyle saçma sapan konulara değil” dedi.

 

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com