SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Laü Öğrencilerinden “Sos Çocuk Köyü Yararına Kermes”

Lefke Avrupa Üniversitesi LAÜ Psikoloji Kulübü öğrencileri tarafından kulüp danışmanı Yrd. Doç. Dr. Sultan Şehitoğlu Okumuşoğlu öncülüğünde SOS Çocuk Köyüne destekte bulunmak amacıyla kermes düzenlendi..

Bu haber 13/12/2018 - 05:15 'de eklendi ve 14 kez görüntülendi.

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Psikoloji Kulübü öğrencileri tarafından kulüp danışmanı Yrd. Doç. Dr. Sultan Şehitoğlu Okumuşoğlu öncülüğünde “SOS Çocuk Köyü”ne destekte bulunmak amacıyla kermes düzenlendi.

LAÜ Plaza Alanı’nda gerçekleşen kermes hakkında bilgi veren Okumuşoğlu, LAÜ Psikoloji Kulübü öğrencilerinin hazırladıkları yiyeceklerle gerçekleştirmiş oldukları kermeste elde edilen gelirin “SOS Çocuk Köyü”ne destek olmak amacıyla bağışlandığını söyledi. Öğrenciler için üniversite ortamındaki sosyal sorumluluk projelerinin gelecek yaşantılarında üstlenecekleri sorumlulukların bir simülasyonunu deneyimlemek gibi algılanabileceğini ifade eden Okumuşoğlu, LAÜ Psikoloji Kulübü’nün geçmiş dönemlerde de benzer projelerle çalışmalar yürüttüklerini ve öğrencilerin bu tür sosyal sorumluluk projelerinin devam etmesinin amaçlandığını ve planlandığını dile getirdi.

LAÜ Psikoloji Kulübü Başkanı Ayşenur Ayyıldız ise, danışman hocalarının öncülüğünde ve arkadaşlarıyla beraber emek vererek düzenledikleri kermeste toplanan yardımların “SOS Çocuk Köyü”ne bağışlanması ile yapılan katkıdan dolayı mutlu olduklarını belirtti. – Lefke

Kaynak: HABERLER.COM

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com