SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Merakla Beklenen Facebook Çöpçatanlık Özelliği Yakında Geliyor!

Dünyanın en çok kullanılan ve en büyük sosyal medya platformu olan Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg, kısa bir süre sonra Facebook çatısı altında yapılacak olan çöpçatanlık özelliğinin kullanıma açılacağını belirtti. Peki, Facebook çöpçatanlık özelliği nedir? ne işe yarayacak?

Bu haber 21/05/2018 - 07:24 'de eklendi ve 55 kez görüntülendi.

ABD’nin California eyaletinde yapılan F8 konferansında  açıklamalarda bulunan Zuckerberg, kısa süreli ilişkilerin yanı sıra bundan böyle uzun ve sağlıklı duygusal ilişkilere yol açmak istediklerini dile getirdi. Ayrıca Zuckerberg, “Bu özellik geçici ilişkileri için değil tam tersi gerçek ve uzun ömürlü  ilişkiler için getirilecek olan bir özellik” dedi.

Facebook Çöpçatanlık Özelliği

Facebook Çöpçatanlık Özelliği Ücretsiz Olacak!

Yeni gelen bu özellik sayesinde Facebook kullanıcıları, mevcut profillerinden yararlanarak yeni bir çöpçatanlık profili oluşturma şansına sahip olacaklar. Bu profili kullanıcının arkadaşları göremeyecek. Profil açıldıktan sonra sosyal medya devi Facebook kullanıcıya olası eş tavsiyeleri sunmaya başlayacak. Bu özelliğin tüm facebook özellikleri gibi tamamen ücretsiz olacağı da belirtildi.

Sosyal medya devi Facebook’un yapmış olduğu bu açıklamalardan sonra dünyanın en büyük çöpçatanlık  siteleri arasında yer alan Match.com’un hisseleri New York Borsası’nda yüzde 22 düşüş yaşadı. Zuckerberg, çöpçatanlık  özelliği baştan yarattıklarını dile getirip, kullanıcıların kişisel bilgilerinin tamamen güvende kalacağının sözünü de verdi.

Merakla Beklenen Facebook Çöpçatanlık Özelliği Yakında Geliyor!

Facebook Çöpçatanlık Özelliği Ne İşe Yarıyor?

Bu yeni gelen özellik, farklı kullanıcılarla flörtleşmenizi sağlıyor. Nasıl yani diye soracak olursanız Tinder uygulamasını örnek gösterebiliriz. Tinder uygulamasında olduğu gibi size belli eşlemeler sunacak sizde bunlar arasında beğendiklerinizle muhabbet edip eşlebileceksiniz.  Yani kısacası Facebook’un Tinder’in özelliğini çalmış diyebiliriz. Fakat Tinder’den farklı özellikleri mutlaka mevcut. Yeni gelişmeler oldukça siz değerli okuyucularımıza sitemiz üzerinden bilgi vereceğiz.

 

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com