SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meteoroloji Uyardı! Sağanak ve Kar Yurdu Esir Alacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugün Trakya dışında ülke genelinin yağışlı olacağı, Elazığ ve Malatya dışında Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde görülecek kar yağışlarının da yer yer yoğunluğunu artıracağı tahmin ediliyor..

Bu haber 12/12/2018 - 10:10 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.

Antalya‘nın doğu kesimleri, Doğu Karadeniz‘in kıyı kesimleri, Güneydoğu Anadolu ile Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Ordu ve Şırnak çevrelerinde bugün sağanak etkili olacak.

TRAKYA DIŞINDA ÜLKE GENELİNDE YAĞIŞ BEKLENİYOR

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, bugün Trakya dışında ülke genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların, Antalya’nın doğu kesimleri, Doğu Karadeniz’in kıyı kesimleri, Güneydoğu Anadolu ile Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Ordu ve Şırnak çevrelerinde kuvvetli (21-50 kilogram/metrekare) ve yer yer sağanak (51-75 kilogram/metrekare) olması bekleniyor.

DOĞU ANADOLU VE DOĞU KARADENİZ’DE KAR YAĞIŞI BEKLENİYOR

Elazığ ve Malatya dışında Doğu Anadolu ile Doğu Karadeniz’in iç kesimlerinde görülecek kar yağışlarının da yer yer yoğunluğunu artıracağı tahmin ediliyor.

Rüzgarın, Doğu Akdeniz, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu’nun doğusunda güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli ve kısa süreli fırtına (50-70 kilometre/saat) şeklinde olması bekliyor.

Sıcaklıklar ise ülkenin kuzey, iç ve batı kesimlerde hissedilir derecede (2 ila 8 derece) azalacak.

Trakya Bölgesi,Doğu Karadeniz

Kaynak: HABERLER.COM

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com