SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin Eşinden Duygulandıran Sözler: O Sabah Görüşemedik

Makamında uğradığı silah saldırı sonucu şehit olan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin eşi, Dünyanın en iyi, en güzel insanıydı. Ben erken işe gittiğim için o sabah görüşemedik şeklindeki sözleriyle herkesi duygulandırdı..

Bu haber 13/12/2018 - 06:35 'de eklendi ve 23 kez görüntülendi.

Rize’de makamında uğradığı silahlı saldırıda şehit olan Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin ailesi ve yakınları Mersin’deki mezarını ziyaret etti.

Silahlı saldırıda şehit olan Emniyet Müdürü Altuğ Verdi’nin merkez Mezitli ilçesi Menderes Mahallesi Barbaros Hayrettin Paşa Caddesi’ndeki babaevine taziye ziyaretlerİ de sürüyor. Polis, zabıta ve belediye ekiplerinin de hazır bulunduğu taziye çadırını ailenin yakınlarının yanı sıra vatandaşlar da ziyaret ediyor.

“OĞLUM HER KESİMDEN SAYGI GÖRDÜ”

Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı taziye çadırında emekli emniyet müdürü baba Ertuğrul Verdi, oğlunun görev yaptığı her yerde toplumun tüm kesimi tarafından çok sevildiğini belirterek, “Oğlum, her kesimden saygı gördü. Dünden beri birçok kişi aradı. Rize Valisi, beni arayıp ‘Böyle bir emniyet müdürüyle çalışmadım, böylesine güzel bir çocuğu kaybettiğimiz için çok üzgünüm’ dedi. Herkes aradı, sağ olsunlar” dedi.

“BAŞIMIZI DİK KOYDUK AMA…”

Yaşananlara tepki gösteren acılı baba Ertuğrul Verdi, “Biz emniyet teşkilatı için, memleketi korumak için başımızı koyduk ama böyle kahpece ölümler için değil. Keşke 4 terörist öldürüp de öyle ölseydi ama bir kahpenin kurşunlarıyla öldüğü için üzgünüm” diye konuştu.

“ERKEN İŞE GİTTİĞİM İÇİN O SABAH GÖRÜŞEMEDİK”

Bu arada, şehit Verdi’nin eşi Leyla Verdi de bazı yakınları ile birlikte Mezitli Mezarlığı’na giderek eşinin kabri başında dua etti. Eşinin herkes tarafından taktir edilen bir kişi olduğunu belirten Leyla Verdi, “O gün gece uyumadan önce sohbet ettik. Ben erken işe gittiğim için o sabah görüşemedik. İyi bir insandı. Herkes, bütün Türkiye tanıyor onu. Dün herkes gördü. Dünyanın en iyi, en güzel insanıydı” ifadesini kullandı.

Altuğ Verdi,Rize,Mersin

Kaynak: HABERLER.COM

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com