SON DAKİKA

2019 En Moda Abiye Modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Oyuncu Leonardo DiCaprio, Kendisine Verilen Oscar’ı İade Etmek Zorunda Kaldı

Dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio, adı yolsuzluğa karışan iş adamının kendisine hediye ettiği Oscar’ı iade etmek zorunda kaldı..

Bu haber 12/12/2018 - 06:10 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.

Malezya’da eski Başbakan Necip Rezak’ın adının karıştığı Malezya Kalkınma Fonu yolsuzluğu soruşturması kapsamında aranan iş adamı Jho Low hakkında tutuklama kararı alındı. Mal varlıklarına el konulan iş adamının, ünlülere verdiği hediyelerin de geri iade edilmesi kararlaştırıldı.

MARLON BRANDO’NUN OSCAR’INI ALIP HEDİYE ETMİŞTİ

Leonardo DiCaprio’ya Oscar adaylığı getiren Para Avcısı (The Wolf of Wall Street) filminin finansörlerinden olan Low, bir açık artırmada Marlon Brando’nun Oscar’ını 600 bin dolara almış ve bunu ünlü aktöre hediye etmişti. Bu olay, oynadığı her rolün hakkını veren ünlü oyuncunun, Oscar konusunda talihsizliği olarak yorumlandı.

İADE EDECEĞİNİ AÇIKLADI

Ancak şu sıralarda kaçak kabul edilen Low’un verdiği tüm bu hediyeler iade edilmek zorunda. DiCaprio’nunBrando’nun Oscar’ını iade edeceği açıklamasından sonra, Oscar ödülünü, Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi 1 dolar karşılığında alacak ve müzede sergileyecek.

Necip Rezak

Kaynak: HABERLER.COM

Facebook Comments
www.doganbeynakliyat.com